Firemní filozofie

Kdo jsme?

Synergy Gold a.s. je ryze českou, dynamicky se rozvíjející společností působící na trhu investičních kovů. Zabývá se zejména prodejem a nákupem fyzických slitků zlata, stříbra a platiny. Drahé kovy ve formě slitků a mincí odebírá Synergy Gold a.s. od více než 15 certifikovaných rafinérií a výrobců po celém světě, a to umožňuje nabízet klientům širokou řadu jak standardních, tak sezónních či mimořádných produktů.

Synergy Gold sídlí v Praze a obchodní kanceláře této společnosti se nachází v prestižní ulici Panská (Panská 5) v samotném centru města. Díky poměrně rychlé expanzi této společnosti, velkému zájmu o zlato a spokojeným klientům se společnost rozhodla spustit e-shop a prodávat investiční kovy široké veřejnosti a ne pouze skrze své obchodníky.

Naším cílem je poskytnout jeden z nejúčinnějších a nejstarších protiinflačních nástrojů v kombinaci se 100% klientským servisem. Spokojenost zákazníka je pro společnost prioritou. Cílem je také poskytovat fyzické kovy, nikoliv kovy papírové (například papírové zlato, ETF atd), jelikož si uvědomujeme stále větší rizika spojená s kovy tzv. papírovými. Proto společnost nabízí širokou škálu investičních slitků a mincí zejména zlata a stříbra. Vzhledem k riziku ovlivnění hodnoty veškerých měn a cenných papírů doporučují nezávislí experti přiměřeně vložit alespoň 10 % z celkového investičního kapitálu do zlata a stříbra, případně do jiných drahých kovů (palladium, platina).

Společnost Synergy Gold a.s. neposkytuje poradenství ve smyslu obchodního zákona o obchodování s cennými papíry.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...