Zlato, stříbro a drahé kovy

Obchodujeme s celosvětově likvidními komoditami (investiční zlato, investiční stříbro, investiční platina a investiční palladium), jejichž výrobci jsou akreditovaní na mezinárodní burze (LBMA, LPPM). Investiční drahé kovy Vám pomůžou zvýšit, nebo alespoň ochránit hodnotu Vašeho majetku.

Investice do zlata a stříbra

AUTOMATICKÁ AKTUALIZACE CEN ZLATA A STŘÍBRA KAŽDÝCH 10 MINUT

  • Prodejní i výkupní ceny za investiční zlato, investiční stříbro, platinu a palladium se automaticky stanovují každých 10 minut dle aktuální spotové ceny na komoditním trhu a na základě aktuálního kurzu koruny a eura.
  • Bez zálohy fixujeme cenu do 100 000,-Kč, u stálých klientů je strop individuální. 
  • Vaše kupní cena zlata, stříbra a dalších produktů je ta, za kterou si zboží vložíte do nákupního košíku a je námi zaručena fakturou při včasném provedení zálohové platby. 
  • Pokud nákup uskutečníte osobně v naší kanceláři, je cena fixována během Vaší návštěvy. (Domluvte si prosím schůzku předem.)
  • Ceny na našem webu pro osobní vyzvednutí jsou konečné. Poštovné zde.
  • Pro okamžitou fixaci ceny prosím učiňte objednávku do 16:45. Objednávky došlé po 17:00 / 18:00 (záleží na obchodních hodinách výrobce) budou vyřízeny následující den.
  • Nabízíme celosvětově nejznámější a nejlikvidnější investiční mince a investiční slitky ze zlata, stříbra, platiny a palladia. Investiční zlato je osvobozeno od DPH. (§92 zákona č. 235/2004 Sb.)

Kontaktujte nás

603 886 363


Zavoláme Vám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací


Otevírací doba

Pondělí - Pátek:

9:00 -17:00

Mimo uvedený čas dle dohody.

Panská 5, Praha 1

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...