Zlatý slitek 5x1g Multicard HERAEUS (Německo)

3 - 7 dní

Delší dodaci lhůta
Ražené slitky 5x1g od německého LBMA výrobce. Zataveno ve fólii s certifikační kartou. Mezinárodní likvidita, jednoduchá použitelnost v době krize.
8 145,00 Kč 8 145,00 Kč

Hlídač cen a skladu

Možnosti hlídání:

Heraeus je celosvětově činný podnik působící v oboru drahých kovů a technologií, se sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem. Firma je již více jak 155 let rodinným podnikem. Obchodní pole této firmy se rozprostírá od drahých kovů, materiálů a technologií, sensorů, bio materiálů až po lékařské produkty pro dentisty, farmacii, výrobu křemenných skel a speciálních světelných zdrojů.V roce 2009 dosáhl Heraeus s 12 300 zaměstnanci ve více jak 110 společnostech roční obrat 2,6miliard euro. Obrat obchodu s drahými kovy v roce 2009 byl 13,6 miliard euro. Dceřiná společnost W. C. HERAEUS GmbH vyrábí zlaté a stříbrné slitky. Společnost je akreditována u London Bullion Market Association (LBMA), čímž se W. C. HERAEUS GmbH uvedl na takzvanou LBMA Good Delivery List. Všechny slitky z drahých kovů od Herauese odpovídají standardu „London Good Delivery“ a jsou celosvětově obchodovatelné bez omezení.W. C. HERAEUS GmbH je 26,5 % spolupodílníkem švýcarské firmy ARGOR-HERAEUS S.A. Firmy mají nejen společné jméno, nýbrž i částečně spolupracují při výrobě slitků.
Více informací
Produkt Německá multikarta s 5x1g zlatým slitkem. (LBMA)
Dodací lhůta 3 - 7 dní

Typ produktu Slitek
Drahý kov Zlato
Země původu Německo
Výrobce HERAEUS
Ryzost 999,9 / 1000 (24 karátů)
Hmotnost 5 gramů
Motiv Obchodní logo Heraeus
Informace o balení Zavařeno ve folii s číslovaným certifikátem.
Likvidita Celosvětově (London Good Delivery)
SKU AUBHEMC----DEG0001X5---
Aktuální výkupní cena (bez DPH): 7 411,85 Kč

Chci prodat tento produkt Synergy Gold a.s.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Více informací

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací...